Záchranný koráb

Tel.č.:   +421 949 263 199
E-mail: zachrannykorab@zachrannykorab.sk
Emir
Emir na adopciu

Pohlavie: Pes
Vek: 0
Rasa:
Kastrácia: kastrovaný
Dátum prijatia do útulku: 2010
Patróni:

Antispam kód

Emir sa drukýkrát narodil. Už ako päťtýždňové šteňa. Mal byt totiž UTOPENÝ... Našťastie chlapa s batohom, ktorý sa chystal hodiť do vodnej nádrže pri Lanžhote, zbadal jeden známy Cigán, ktorý sa práve vracal domov z Čiech. Zastavil, zistil čoi sa deje a nestíhal sa čudovať. Ľudskej krutosti... A tak malého zobral a priniesol k nám.

Emir je psík, pravdepodobne pitbull. Či je čistokrvný, netrúfam si tvrdiť, nie som odborník na "bulíkov". Ale veď posúďte sami... Je to krásne šteniatko, ktoré nám pripomína Pitu... Momentálne váži 1950 gramov a celkovo sa má k svetu. Samozrejme, bol veľmi začervený, ale červíky pekne lezú von a stolica sa začína upravovať. Zatiaľ si ešte vyžaduje svoju dávku mliečka zhruba každé 3 hodiny, ale časom sa to určite zmení.

Emir u nás ostane do svojich 10 týždňov, potom ho bude možné adoptovať. Ak máte záujem, môžete si ho aj zarezervovať.

05.03. Dostali sme správu z chovnej stanice, kde by to teda mali vedieť najlepšie, že Emir nie je pitbull. Dovolím si citovať časť mailu: "...s pitbulem toto stene nema snad vubec nic spolecneho, bude to nejaky vorisek mozna s nejakym buloidnim plemenem chyceny ale vic ne..." Takže opravujem - Emir síce NIE JE bulík, to ale nič nemení na tom, že je rozkošný a bude si hľada nový domov. Nebojí sa psov žiadnej veľkosti, Akelovi s prehľadom hryzie chvost a laby a konečne z neho prestávajú liezť červy a stolica sa začína upravovať. Ďakujeme do Čiech za upresnenie a dúfame, že aj napriek tomu, že Emir je len kríženček a nie skutočný bulík, aj tak si nájde dobrý domov.

05.04. Emir je v novom domove! Putoval za hranice, do Viedne, a jeho mladá panička sa oňho skutočne príkladne stará. Fotky budú čoskoro...

28.07. Pridané nové fotky. Myslím, že komentár nepotrebujú...

Záchranný koráb © 2014 | Created by www.disweb.sk