Záchranný koráb

Tel.č.:   +421 949 263 199
E-mail: zachrannykorab@zachrannykorab.sk
Pedro
Pedro na adopciu

Pohlavie: Pes
Vek: 0
Rasa:
Kastrácia: kastrovaný
Dátum prijatia do útulku: 2009
Patróni:

Antispam kód

Pedro je ďalší kokrík s vytečeným očkom. Tentoraz našťastie žiadny ľudský zásah, pravdepodobne tŕň alebo mačka. Pedra sme našli pobiehať bezcieľne po námestí. Bol v zlom stave, hoci nie príliš podvyživený. Sfilcované uši a zvyšok, čo ostal po oku, úplne zahnisaný.

Pedro je miláčik, maznák, pri vychádzke sa drží pri človeku. Nakoľko má hygienické návyky, predpokladáme, že žil v byte. Má asi 2 roky, takže ho čaká ešte pekný dlhý život. Po operácii a následnej rekonvalescencii bude ponúknutý na normálnu adopciu.

26.10.2009: Tak sme sa mýlili. To oko bolo VYSTRELENÉ. Pri operácii bol nájdený projektil... Ďalšie zviera, na ktorom sa podpísala ľudská krutosť a zloba. Koľko ich ešte bude? Koľko ich musí byť, kým sa kompetentní spamätajú???

31.10.2009: Pedro je úžasný psík. Golier stihol zničiť za necelých 5 dní, šplhá po pletive ako mačka, 1,5 m plot nie je preňho žiadnym problémom, nemá rád mačky, je to zrejme kedysi poľovne vedený psík, pretože po príchode do lesa položí ňufák na zem a ide a nedávno mi nakusol prst keď chňapol po kúsku kuracieho mäsa, ktoré kvôli vtedy ešte existujúcemu golieru nemohol dobre chytiť z misky, ALE: na vychádzke ide popri človeku, príliš sa nevzďaľuje (iba raz utiekol za mačkou - na to treba dávať pozor!) a stále sa drží do 30 m od človeka.

19.12.2009: Tak sa podarilo dostať Pedra do dočasnej opatery v Rakúsku - v teple, je "na izbe" s dvomi fenkami a užíva si to ako správny don Juan... Po jeho umiestnení dostaneme fotky - samozrejme, hneď ich sem umiestnime.

21.12.2009: Pedro už má nový domov! Fotky pripájame.

Záchranný koráb © 2014 | Created by www.disweb.sk