Záchranný koráb

Tel.č.:   +421 949 263 199
E-mail: zachrannykorab@zachrannykorab.sk
Cool
Cool na adopciu

Pohlavie: Pes
Vek: 16.5
Rasa: nemecký ovčiak
Kastrácia: kastrovaný
Dátum prijatia do útulku: 15.1.2016
Patróni:

Antispam kód

Cool je podľa údajov, ktoré sme dostali, policajný vyslúžilec. Ako vidno z fotiek, bude potrebovať neurologické vyšetrenie. Kedy a ako sa mu niečo stalo, nevieme.
Je to starší psík, má 8 rokov. Znesie sa v pohode s ostatnými psami aj sučkami, konflikty nevyhľadáva. Štence oblizuje :). Je to jednoducho miláčik, ktorého postihol zlý osud a po vyšetreniach budeme preňho hľadať tú najlepšiu rodinu, kde v kľude dožije.

12.8.2016 sme sa, žiaľ, rozlúčili s Coolom. Od istého času to s nim šlo dolu vodou a nepomáhali ani lieky proti bolesti. Nakoniec sa nedokázal postaviť a keďže moč a stolica odchádzali pod neho, začali sa naňho zlietať muchy. Aj keď sme ho postriekali proti parazitom, čistili špinavé miesta, muchy odháňali, miesta s nakladenými vajíčkami vystrihali a celú kožu dezinfikovali, oveľa viac sa už urobiť nedalo. Napriek všetkému sme našli aj živé červy, ktoré sa ťažko odstraňovali. Všetko by sa dalo, keby sa vedel postaviť a normálne fungovať. Žiaľ, to už nedokázal. A tak sme včera boli na poslednej ceste v Trnave, kde sme sa chceli uistiť, že sa skutočne už nič viac urobiť nedá. Žiaľ, veľa si u nás nepožil, iba čosi vyše pol roka.

Záchranný koráb © 2014 | Created by www.disweb.sk