Záchranný koráb

Tel.č.:   +421 949 263 199
E-mail: zachrannykorab@zachrannykorab.sk
Rusty
Rusty na adopciu

Pohlavie: Pes
Vek: 0
Rasa:
Kastrácia: kastrovaný
Dátum prijatia do útulku:
Patróni:

Antispam kód

Rusty je asi ročný kríženec kokeršpaniela a labradora.  Našli ho ľudia z okolia v dosť zanedbanom stave pred 3 mesiacmi. Vytrašené psíča už dávno ie je vystrašené. Naučil sa, že o žrádlo nemusí bojovať a nikto mu nemieni ubližovať. Rusty má hygienické návyky a bude výborným spoločníkom pre človeka, ktorý bude mať naňho čas. Rusty má takú zvláštnu vlastnosť: ROZPRÁVA.  Vrčí a poštekáva, keď chce niečo "povedať" alebo len keď sa chce podeliť o svoje momentálne pocity. Aj keď pri tom škľabí papuľku, netreba sa obávať. Rusty je absolútne nekonfliktný psík. Ešte dokončíme očkovania a Rusty sa môže tešiť na novú rodinu! Ak máte záujem Rustyho si rezervovať, kontaktujte nás, prosím!

16.01. Rusty dnes odišiel do nového domova. Bude "rodinným psom", síce v domčeku so záhradkou, ale vnútri. Držíme mu palce, aby mu to vyšlo!

09.05. Tak, každá rozprávka má svoj koniec. A tak skončila aj tá Rustyho. Dnes sa nám Rusty vracia. Nájde sa preňho iná rodina?

06.08. Nová rodina sa našla! Rusty odišiel snáď už do konečného domova... Čakajú ho dlhé vychádzky, ktoré tak miluje a rodina, ktorá už nesklame...

Záchranný koráb © 2014 | Created by www.disweb.sk